Nasza Oferta W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Tablice informacyjne -...

  Jesteśmy producentem całej gamy tablic reklamowych. Tablice są zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym jak i gabarytowym. Projektowane są z uwzględnieniem obowiązujących norm, w tym z uwzględnieniem polskich norm obciążenia wiatrem PN-77 B-02011 dla I i II strefy wiatrowej. Produkowane są z wysokiej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Bryty zaginane są nowoczesną zaginarką numeryczną, co zapewnia całkowitą powtarzalność elementów i eliminuje powstawanie pofałdowań i nierówności.

 • Oklejanie samochodów

  ... to jedna z najbardziej efektywnych form reklamy zewnętrznej. Samochody firmowe zwykle przemierzają miesięcznie wiele kilometrów, docierając z naszą reklamą bezpośrednio do potencjalnych klientów. Ciekawie oklejony samochód zwraca na siebie uwagę niosąc zarówno przekaz reklamowy jak i stanowi prestiżową wizytówkę firmy.

  Profesjonalizm i doświadczenie  ...w oklejaniu samochodów jesteśmy najlepsi!

  Od 1993 roku jestesmy liderem w oklejaniu samochodów. W tym czasie okleiliśmy juz ponad 2000 pojazdów chyba już wszystkich marek i typów, we wszystkich możliwych technikach. Dysponujemy kadrą doświadczonych pracowników oraz kompletnym warsztatem realizacyjnym, aby sprostać każdemu wyzwaniu.

  Gwarancja jakości

  Wszystkie prace wykonywane są na materiałach najwyższej jakości firm 3M, Grafitack, Oracal,  co daje gwarancję doskonałego użytkowania przez wiele lat.Drukowane grafiki dodatkowo zabezpieczane sa laminatami przeciw promieniowaniu UV oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

  Indywidualne podejście

  Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny, niepowtarzalny projekt wraz z wizualizacją na konkretnym samochodzie. Klient ma mozliwość obejżenia gotowego pojazdu jeszcze przed oklejeniem. Wykonujemy również niezbędne zdjęcia (lub klient wybiera coś z naszej bazy zdjęć) do wydruków wielkoformatowych, proponujemy technologię oklejenia oraz materiały.

  Technologie oklejania pojazdów

  • wykonanie grafiki reklamowej i logo  z folii wycinanej ploterem.
  • oklejenie samochodu w całości lub częściowo grafiką nadrukowaną na specjalnej folii dopasowującej sie do karoserii samochodu.
  • połączenie grafiki wycinanej z wydrukami wielkoformatowymi.
  • zmiana koloru całego samochodu.
  • oklejanie foliami specjalistycznymi typu carbon, odblask, fluorescencja, metalizowane, perłowe i wiele innych stosowanych również w samochodach uprzywilejowanych jak karetki pogotowia, policja, straż pożarna, służby miejskie.

 • Kasetony podświetlane

  Kaseton podświetlany stanowi bardzo skuteczny nośnik informacji stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dzięki zastosowaniu podświetlenia jest widoczny z daleka i przyciąga wzrok potencjalnych odbiorców reklamy.

  Wykonujemy kasetony reklamowe:

  • jednostronne
  • dwustronne
  • semaforowe
  • logotypowe (w kształcie logo firmowego)
  • kasetony reklamowe z dibondu (frezowane)
  • złożone z wielu niezależnych elementów (np. napisy kasetonowe)
  • oklejane folią samoprzylepną wycinaną ploterem
  • oklejane folią samoprzylepną z indywidualnym pełnokolorowym nadrukiem 
  • wyposażone w automatykę czasową lub zmierzchową

  Źródłem światła w naszych kasetonach najnowszsze diody LED, bardzo jasne, o dużym kącie rozproszenia światła (nie ma efektu jasnych punktów), o bardzo długiej żywotności. Diody ledowe są bardzo oszczędnym oraz trwałym żródłem światła, a stosowanie profesjonalnych , przemysłowych zasilaczy gwarantuje bezawaryjną prace przez lata.

 • Banery i siatki mesh

  Baner stanowi współcześnie jedną z najbardziej popularnych, a zarazem oryginalnych i eleganckich form reklamy. W przeciwieństwie do zwykłych plakatów, stanowi produkt wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne. Poza tym, baner reklamowy przyjąć może nawet bardzo duże formaty, co doskonale sprawdza się w przypadku reklam outdoorowych. Z powodzeniem może być na ścianach budynków, ogrodzeniach itd.

  Oferowany przez nas druk banerów odbywa się przy udziale nowoczesnych technologii na takich materiałach, jak:

  • siatka mesh: jest to wytrzymały, lekki materiał PCV o strukturze siatki, pozwalający na swobodny przepływ powietrza. Gwarantuje bardzo dobrą widoczność, dzięki czemu banery reklamowe stworzone z jej udziałem można stosować na budynkach. Struktura siatki sprawia, że taki baner jest odporny na podmuchy wiatru, zaś sam materiał jest odporny na czynniki atmosferyczne;
  • frontlift (frontlight): specjalna tkanina PCV do jednostronnego zadruku, na którą światło pada od przodu. W szczególności wykorzystywana jest w przypadku tablic reklamowych oraz reklam na płachtach. Wytrzymała, odporna na czynniki atmosferyczne;
  • backlite (becklight): tkanina banerowa, dedykowana do reklam podświetlanych;

   


 • Totemy i Pylony reklamowe

  Pylony reklamowe LED - totemy reklamowe - duża, pionowa reklama świetlna. Ma na celu wskazanie siedziby oraz nadanie prestiżu. Daje efekt solidności i stabilności. Pylony posiadają stabilną wewnętrzną konstrukcję, budowaną z profili ze stali węglowej. Konstrukcja jest spawana i zabezpieczana antykorozyjnie. Lico pylonów reklamowych może być budowane z aluminium, paneli kompozytowych typu dibond, etalbond, tubond lub z plexi. Pylony standardowo zawierają oświetlenie LED - modułowe o wysokich parametrach świecenia i dużej trwałości

  Pylony reklamowe to doskonale widoczne nośniki, zawierające treści informacyjne oraz reklamowe. Te wolnostojące obiekty reklamowe stanowią doskonałe uzupełnienie architektury stacji paliw, myjni samochodowej, itp. Pylony reklamowe mogą zostać zaopatrzone w oznakowanie korporacyjne firmy, stacji paliw, salonu sprzedaży oraz innych firm. Najczęściej pylony reklamowe spotykane są w pobliżu ciągów komunikacyjnych, skąd bardzo dobrze widać wyświetlane na licu pylonu informacje. Pylony reklamowe stanowią stały elementem krajobrazu miast, a przy tym mogą okazać się doskonałą wizytówką każdej marki.

  Pylony reklamowe są przeznaczone dla firm z każdej branży, które:

  • chcą przyciągnąć wzrok klientów i skupić na nich wzrok przechodzących lub przejeżdżających obok nich osób
  • mają siedzibę w miejscach słabo widocznych i potrzebują wyróżnienia
  • mają siedzibę w centrum dużego miasta, gdzie wielu konkurentów ma już podświetlany szyld i potrzebują innej, niebanalnej formy reklamy zewnętrznej
  • mają dużą powierzchnię pod siedzibę, a chcą skutecznie zaznaczyć swoją obecność

   

  Zamawiając pylony reklamowe i totemy u nas mają Państwo gwarancję:

  • Skutecznego wyróżnienia się na tle konkurencji – totemy wykonujemy używając dibondu lub blachy aluminiowej malowanej proszkowo, a elementy wykonane z plexi podświetlamy diodami LED. Dzięki temu totemy wyglądają wprost zjawiskowo i skutecznie przyciągają wzrok każdego, kto znajdzie się w pobliżu
  • Stabilności i trwałości – do produkcji używamy tylko materiałów o najwyższej jakości. Dibond jest materiałem odpornym na niekorzystne warunki pogodowe, promieniowanie UV, a dodatkowo jest odporny na zabrudzenia, dlatego nie wymaga częstej konserwacji
  • Indywidualnego podejścia – dibond można dowolnie ciąć, zaginać, kształtować w łuki i bryły walcowe, łączyć z tworzywami sztucznymi i wyklejać folią. Ma także szeroką paletę barw i faktur. W połączeniu z naszym 15-letnim doświadczeniem powyższe czynniki sprawiają, że jesteśmy w stanie wyprodukować pylon reklamowy zgodny w stu procentach z Państwa wymaganiami, który zachwyci wszystkich potencjalnych klientów.
 • Litery przestrzenne 3D

  Jesteśmy agencją reklamową specjalizująca się m.in. w wykonywaniu liter przestrzennych, cyfr i logotypów z różnych materiałów m.in. zestyroduru, plexi czy metalu.Litery przestrzenne 3D moga być wykonane w wersji podświetlanej  (lico i bok świecące, bok z aluminiom lico świecące, świecący efekt hallo - podświetlenie od tyłu) , lub niepodświetlanej. W wersji podświetlanej litery przestrzenne i loga przestrzenne podświetlane sa diodami led o doskonałyk kącie rozproszenia światła , co daje efekt pięknie , równomiernie podświetlonej powierzchni. Dzięki własnemu zapleczu maszyn możemy zaoferować Państwu krótkie terminy realizacji z zachowaniem atrakcyjnych cen.  Proponujemy jedynie sprawdzone i przetestowane rozwiązania. Współpracujemy z wieloma firmami w zakresie produkcji i montażu liter 3D.

 • Flagi i Maszty Flagowe

  Flagi reklamowe

  Wykonujemy flagi techniką sitodrukową oraz druku cyfrowego. Dzięki rozwojowi technologii druku flag,  nastąpiło znaczne obniżenie kosztów produkcji flag, zwłaszcza pojedynczych ilości. Dlatego też, zakup nawet jednej flagi nie wiąże się już z dużym wydatkiem.

  Oferujemy wykonanie flag reklamowych, państwowych, kościelnych, miejskich, sportowych we wszystkich możliwych rozmiarach, kolorystyce i ilości.

  Flagi reklamowe w druku cyfrowym

  Wysoka jakość już od 1 sztuki. 
  Oferujemy flagi  reklamowe drukowane w technologii bezpośredniego druku oraz druku termosublimacyjnego. Każda flaga poddawana jest pełnemu procesowi technologicznemu wraz z utrwaleniem termicznym i chemicznym kolorów. Ostatnim etapem jest konfekcjonowanie. Druk cyfrowy przeznaczony jest głównie do druku flag w mniejszych nakładach produkcyjnych lub flag o skomplikowanych projektach graficznych.

  Flagi reklamowe w technologii sitodruku

  Najlepsza cena przy dużym nakładzie.  
  Sitodruk zwany również drukiem liniowym jest złożonym procesem druku flag. Poszczególne kolory nakładane są za pomocą specjalnie przygotowanych sit. Flagi w druku liniowym po przejściu procesu druku poddawane są również termicznemu i chemicznemu utrwaleniu kolorów a następnie konfekcjonowaniu. Sitodruk to przede wszystkim druk wielkonakładowy oraz projektów z grafiką wektorową.

  Materiał flagowy

  Dedykowane materiały flagowe gwarancją jakości i trwałości. 
  Do produkcji flag używamy tkanin oraz dzianin flagowych produkowanych z przeznaczeniem wyłącznie do druku flag. Najczęściej stosowane materiały flagowe mają gramaturę na poziomie 115 – 120 g/mkw, ale wykonujemy flagi również o gramaturze 135 a nawet 160 g/mkw. Materiały flagowe, które stosujemy do produkcji flag cechuje wysoka wytrzymałość na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych: słońca, wiatru, deszczu…

  Kolorystyka

  Nasycone kolory dzięki zastosowaniu oryginalmych barwników. 
  Aby kolorystyka flagi była zgodna z projektem, a kolory nasycone i trwałe używamy tylko sprawdzonych i markowych tuszy i barwników do druku flag. Trwałość i nasycenie kolorów uzyskujemy przez dodatkową obróbkę utrwalającą pod wpływem wysokiej temperatury oraz poprzez obróbkę chemiczną.

  Konfekcjonowanie

  Podwójne szwy gwarancją wytrzymałości. 
  Standardowo konfekcja flagi to tunel przeznaczony na ramię masztu, taśma wzmacniająca z plastikowymi białymi karabińczykami oraz podwójny wzmacniający szew na pozostałych bokach flagi. Flagi w mniejszych rozmiarach często wyposażone są w tunel na drzewiec lub linkę oraz obszycie podwójnym szwem.

  Projekty graficzne

  Projekty graficzne tworzymy na miejscu w naszym studiu projektowym lub przyjmujemy do druku gotowe projekty dostarczone przez klienta.

  Maszty Flagowe

  Oferujemy  maszty flagowe aluminiowe, maszty flagowe z tworzywa, szeroki asortyment systemów montażowych i masztów flagowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Duże doświadczenie w branży reklamowej pozwala nam na udzielanie podpowiedzi przy wyborze odpowiednich elementów reklamy zewnętrznej do zapotrzebowania.

 • Tablice kierunkowe

  Tablice kierunkowe, drogowskazy - wskazują klientowi drogę do Państwa firmy.

  Drogowskaz może mieć kształt strzałki, tablicy czy totemu reklamowego. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie dojścia lub dojazdu do Państwa firmy czy określonego miejsca. 

 • Szyldy reklamowe
 • Oklejanie witryn

  Witryna sklepowa oklejona dobrze dobraną grafiką reklamową, może stanowić skuteczniejszą reklamę niż ekspozycja w nim towaru. Witryny sklepowe są zwykle najbardzie eksponowaną częścią sklepu,restauracji czy banku , o często dużej , widocznej powierzchni na której można zaprezentować najnowsze promocje czy aktualne oferty trafiające bezpośrednio do klientów przechodzących czy przejeżdzających obok. Dodatkowo koszty oklejenia witryny są niższe niż innych nośników reklamowych.

  Agencja Reklamowa Artisco zajmie się dla Państwa zaprojektowaniem grafiki, wyprodukowaniem jej oraz może profesjonalnie wykleić szyby Państwa restauracji, sklepu, banku, lokalu handlowo-usługowego czy boksu w galerii handlowej na terenie całego kraju.

  Dla kilkunastu klientów prowadzimy kampanie reklamowe w ramach których zmieniamy grafiki reklamowe na witrynach punktów należących do klientów na terenie całego kraju,czasem dwa razy w miesiącu, w bardzo krótkim czasie. Posiadamy do tego odpowiednie środki logistyczne oraz kadrę doświadczonych pracowników.


  W ofercie posiadamy szeroką gamę technologii  oklejania:

  - oklejanie witryn folią z grafiką drukowaną - pełnokolorowe grafiki zdjęciowe z dowolnym przekazem reklamowym. Najczęściej wybierany sposób oklejania witryn ze względu na nieograniczone możliwości graficzne , szybki i tani druk oraz łatwość aplikacji.

  - oklejanie szyb grafiką wycinaną ploterem z folii. Technika stosowana głównie do eksponowania logotypów firm, danych adresowych, haseł reklamowych czy prostej grafiki wektorowej. Naklejki wystepują w tej formie bez tła, co powoduje , że witryna zasłonięta jest tylko częściowo.

  - grafika z folii mrożonej. Folia mrożona używana jest do dekoracji szyb, wyeksponowania loga lub danych adresowych w niezwykle elegancki sposób.  Technika ta jest est bardzo trwała i daje efekt piaskowanego lub matowionego szkła. Nie zatrzymując światła , nie pozwala innym dostrzec co znajduje się we wnętrzu pomieszczenia. Najczęściej stosowana w pomieszczeniach usługowych takich jak fryzjer, gabinety kosmetyczne czy gabinety stomatologiczne, gdzie obok funkcji reklamowej witryna ma dać poczucie intymności w elegancki sposób. Folia mrożona występuje w kilkunastu odcienich od zlotego i srebrnego po błękity i czerwienie.

  - oklejanie witryn sklepowych folią OWV (One Way Vision - dziurkowana folia, siateczka dająca ofekt widoczności tylko w jednym kierunku. Patrząc od środka widzimy na zewnątrz z efektrm delikatnego przyciemnienia szyby , potrzac od zewnątrz klient widzi grafikę reklamową- nie widzi do środka pomiesczenia. Rozwiązanie stosowane często również przy oklejaniu pojazdów komunikacji publicznej). Efektowan forma reklamy na witrynie sklepowej z efektem przyciemnienia szyb, ochrony przed nagrzewaniem pomieszczenia oraz zapewnienia poczucia prywatności.

  - okejenie szyb folią do podświetleń. Pełnokolorowa grafika reklamowa na witrynie sklepowej po podświetleniu (włączeniu normalnego oświetlenia wewnątrz sklepu) daje efekt świecenia grafiki podobnej do podświetlanego kasetonu. Bardzo efektowna forma reklamy, przyciągająca dodatkowo wzrok klientów.

  - oklejanie witryn foliami specjalistycznymi których zadaniem jest: przyciemnienie szyb, zabezpieczenie pomieszczeń przed nagrzewaniem (apteki), całkowitym zaciemnieniu pomieszczeń(magazyny żywności) i inne według potrzeb klienta.

  Agencja Reklamowa Artisco gwarantuje doskonałą jakość wykonania przy uzyciu najlepszych na rynku, sprawdzonych materiałów.

 • Wyświetlacze Ledowe
 • Shop Design
 • Reklama wewnętrzna
 • Elementy Identyfikacji...
 • DRUKARNIA

  Drukarnia Artisco to jedna z największych drukarni na Śląsku. Drukarnia Artisco posiada działy: drukarnia offsetowa, sitodrukarnia, drukarnia wielkoformatowa, fleksodrukarnia, tampodrukarnia.
  Dzięki doskonale wyposażonej drukarni jesteśmy w stanie drukować na każdym materiale począwszy od papieru, kartonu, folii samoprzylepnej, plastiku, szkle, drewnie na metalu kończąc. Stale rozwijamy i unowocześniamy nasz park maszynowy, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług , w szybkim terminie i po najlepszej cenie w regionie.

  Nie boimy się niestandardowych zleceń, a wręcz je lubimy, bo to właśnie zaskakujące zlecenia naszych klientów zmuszają nas do szukania ciągle nowych rozwiązań , które zapewniają Drukarni Artisco czołowe miejsce wśród firm branży druku na śląsku.

  Drukujemy niskie nakłady od jednej sztuki oraz wielotysięczne zamówienia w ekspresowych terminach. Drukujemy foldery,katalogi,katalogi szyte,katalogi klejone,ulotki,ulotki składane,cenniki,kalendarze planszowe,kalendarze trójdzielne,kalendarze listkowe,kalendarze wieloplanszowe, papiery firmowe, wizytówki, teczki firmowe, ofertówki, naklejki, etykiety, koperty firmowe, ksiązki, gazety, gazetki reklamowe, karty menu, ulotki, plakaty, kalendarzyki listkowe, zawieszki cenowe, notesy, biuwary, opakowania, segregatory, druki samokopiujące, pocztówki, karty plastikowe, naklejki magnetyczne, zaproszenia, opakowania CD, naklejki podłogowe, podstawki pod napoje(wafle), torby papierowe i bawełniane, naklejki 3D, podkłady na biurko, gadżety reklamowe.

  Drukarnia Artisco dysponuje sześciokolorową automatyczną maszyną do nadruku na odzieży, dzięki czemu możemy wykonać nadruki na koszulki t-shirt, ubrania robocze, bluzy, polary, stroje sportowe, koszulki polo, kurtki, czapki, bezrękawniki, kamizelki, chusty, szaliki, przypaski kelnerskie czy koszule firmowe. Dla bardziej wymagających zdobienie odzieży firmowej wykonujemy poprzez haft komputerowy , flex lub flok.

  Dzięki automatycznej maszynie tampondrukowej Drukarnia Artisco może w ciągu doby nadrukować nakłady do 10 000 szt gadżetów reklamowych takich jak długopisy, ołówki, zapalniczki, breloki, smycze, kubki reklamowe, pendrivy, płyty CD i 25 000 innych gadżetów reklamowych które są w naszej ofercie. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się takie gadżety reklamowe jak buttony, czapki papierowe, torby papierowe, parasole z nadrukiem, słodycze reklamowe, zapałki z nadrukiem, reklamówki foliowe z nadrukiem, zegary, kufle, filiżanki z nadrukiem, opaski odblaskowe.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty druku.

 • Opakowania
 • Gadżety reklamowe
 • Odzież reklamowa
 • Strony internetowe

  Internet jest obecnie jednym z najważniejszych narzędzi w skutecznej reklamie.do skutecznego. Obecnie trudno wyobrazić sobie profesjonalną firmę bez serwisu www, czy braku mozliwości kontaktu przez e-mail. Handel w sieci podwaja się co rocznie, a brak sklepu internetowego wyklucza nas z tego rosnącego rynku. Przyszłość nalezy do internetu. 

  Strony internetowe

  Wykonujemy profesjonalne strony internetowe www , w oparciu o najnowesze technologie. W tworzeniu stron internetowych bierze udział zespół doświadczonych grafików i web-developerów, dzięki czemu możemy zagwarantować szybki czas realizacji projektu i profesjonalne wykonanie. Zwracamy uwagę na czytelność i przejżystość strony internetowej oraz łatwą i intuicyjną nawigację, aby Państwa klienci w łatwy i szybki sposób mogli dotrzeć do interesujących ich informacji.

  Sklepy internetowe

  Oferujemy gotowe rozwiązania do natychmiastowej instalacji. Prosty panel administracyjny obsłuży kazdy Państwa pracownik, a maksymalna automatyzacja procesów zaoszczedzi mnóstwa czasu. Modułowa konstrukcja sklepu pozwala na dodanie potrzebnych elementów w dowolnym momencie.

  Pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych

  Wartość stron internetowych zależy w dużej mierze od możliwości znalezienia ich w najpopularnieszych wyszukiwarkach jak np. google. Pozycjonowanie polega na podniesieniu pozycji strony w wynikach wyszukiwania po określonych słowach kluczowych. Naszym klientom gwarantujemy osiągnięcie pozycji na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. U nas płacisz wyłacznie za wyniki (dopiero po uzyskaniu efektu)

  Portale społecznościowe

  Bądź blisko swoich klientów! Dzięki takim portalom jak FacebookTwitter  czy Google+ mogą Państwo w bezpośredni , szybki i bezpłatny sposób dotrzeć do swoich klientów z promocjami , nowościami czy wyprzedażami. Iośc uzytkowników tego typu portali gwałtownie rośnie, dzięki czemu grono osób do których możemy dotrzeć z naszą ofertą również rośnie.  Dzięki urządzeniom mobilnym zakres oraz zasięg tego typu reklami robi sie nieograniczony. Dziś nie można już stać obok naszych klientów, trzeba być razem z nimi!

  Poczta elektroniczna, Domeny, Hosting

  Rejestrujemy domeny polskie i zagraniczne. Udostepniamy miejsce na profesjonalnym  i stabilnym serwerze z obsługą baz danych. Utrzymujemy konta pocztowe naszych klientów .

 • Artykuły biurowe z...
 • Obsługa...
 • Druk wielkoformatowy
 • Laser
 • Haft komputerowy
 • Fotografia i Filmowanie
 • Studio Projektowe

  Studio projektowe to serce każdej Agencji Reklamowej. Nowoczesny sprzęt w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem grafików, daje odpowiednią swobodę kreacji, aby Państwa reklama wyróżniała sie z pośród konkurencji. Wiemy , że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego przykładamy dużą wagę do każdego projektu, od nadruku na długopisie , po pęłną identyfikację firmy.

 • Kalendarze

  Drukarnia Artisco produkuje kalendarze planszowe, trójdzielne, kalendarze spiralowane, kalendarze listwowane, kalendarze trzynastoplanszowe, kalendarze jednodzielne, kalendarze biurkowe, kalendarzyki listkowe, biuwary, same kalendaria, fotokalendarze .