Pylony i Totemy reklamowe

/Pylony i Totemy reklamowe

Pylony i Totemy reklamowe

Czym jest Totem Reklamowy/  Pylon reklamowy?

Totemy reklamowe zwane też pylonami reklamowymi  to duże  pionowe, podświetlane diodami led reklamy. Ze względu na najwyższą estetykę doskonale nadają się do oznakowania siedziby firmy oraz nadania jej odpowiedniego prestiżu. Podświetlany pylon daje efekt zarówno dużej solidności jak i stabilności co w połączeniu z wycinana laserem grafiką nadaje im niepowtarzalny charakter. Totemy posiadają stabilną wewnętrzną konstrukcję ponieważ wykonana jest z profili ze stali węglowej. Konstrukcja jest spawana i zabezpieczana antykorozyjnie. Lico totemów reklamowych może być wykonane z aluminium, paneli kompozytowych typu dibond, etalbond, tubond lub z plexi. Standardowo podświetlane są diodami LED – modułami o wysokich parametrach świecenia i dużej trwałości i żywotności.

Totemy reklamowe to doskonale widoczne nośniki, zawierające treści informacyjne oraz reklamowe. Te wolnostojące obiekty reklamowe stanowią doskonałe uzupełnienie architektury stacji paliw, myjni samochodowych czy coraz częściej jako element podkreślenia prestiżu firmy. Totemy reklamowe mogą zostać zaopatrzone w oznakowanie korporacyjne firmy, stacji paliw czy salonu sprzedaży . Najczęściej spotykane są w pobliżu ciągów komunikacyjnych, skąd bardzo dobrze widać wyświetlane na licu pylonu informacje. Totemy reklamowe ze względu na swoją wyjątkową elegancką formę, stanowią  doskonałą wizytówką każdej marki.

Dlaczego warto wybrać właśnie pylon reklamowy?

Totemy reklamowe są przeznaczone dla firm z każdej branży, które:

  • chcą zwrócić uwagę swoich klientów na solidność i prestiż firmy.
  • mają siedzibę w miejscach słabo widocznych i potrzebują wyróżnienia.
  • mają siedzibę w centrum dużego miasta, gdzie wielu konkurentów ma już podświetlany szyld i potrzebują innej, niebanalnej formy reklamy zewnętrznej.
  • mają dużą powierzchnię pod siedzibę i  chcą skutecznie zaznaczyć swoją obecność

Dlaczego warto zamówić go właśnie u nas ?

Zamawiając  u nas totem reklamowy mają Państwo gwarancję:

  • Skutecznego wyróżnienia się na tle konkurencji – totemy wykonujemy używając dibondu lub blachy aluminiowej malowanej proszkowo, a elementy wykonane z plexi podświetlamy diodami LED. Dzięki temu totemy wyglądają wprost zjawiskowo i skutecznie przyciągają wzrok każdego, kto znajdzie się w pobliżu.
  • Stabilności i trwałości – do produkcji używamy tylko materiałów o najwyższej jakości. Dibond jest materiałem odpornym na niekorzystne warunki pogodowe, promieniowanie UV, a dodatkowo jest odporny na zabrudzenia, dlatego nie wymaga częstej konserwacji.
  • Indywidualnego podejścia – dibond można dowolnie ciąć, zaginać, kształtować w łuki i bryły walcowe, łączyć z tworzywami sztucznymi i wyklejać folią. Ma także szeroką paletę barw i faktur. W połączeniu z naszym 15-letnim doświadczeniem powyższe czynniki sprawiają, że jesteśmy w stanie wyprodukować pylon reklamowy zgodny w stu procentach z Państwa wymaganiami, który zachwyci wszystkich potencjalnych klientów.
By |2019-02-18T15:30:49+01:003 czerwca, 2018|Możliwość komentowania Pylony i Totemy reklamowe została wyłączona