Fototapety

/Fototapety

Fototapety

Fototapety

Fotodekoracje wnętrz to bardzo atrakcyjny i ostatnio bardzo modny sposób na dekorację wnętrz stosowany zarówno w domach czy mieszkaniach prywatnych , jak i w burach restauracjach, bankach czy sklepach.

Wśród tego typu dekoracji możemy wyróżnić:

fototapety – klejone bezpośrednio na ściany. Wystepują one w wielu bardzo ciekawych fakturach materiału. Materiał zadrukowywany jest wybranym przez klienta wzorem lub zdjęciem, które dopasowujemy do dowolnego rozmiaru. Fototapetę można zdjąć po dowolnym czasie , bez konieczności ponownego malowania ściany.

grafika ścienna wycinana z folii WallArt. Wzór wybranej grafiki wycinany jest ploterem a następnie nanoszony bezpośrednio na ścianę. Grafika jest zdejmowalna

grafika z folii mrożonej. Folia mrożona używana jest do dekoracji szyb, szklanych drzwi lub innych przeszkleń w budynkach. Technika ta jest est bardzo trwała i daje efekt piaskowanego lub matowego szkła, co daje poczucie intymności gdyż nie zatrzymując światła , nie pozwala innym dostrzec co znajduje się we wnętrzu pomieszczenia.

Folia mrożona występuje w kilkunastu odcieniach od złotego i srebrnego po błękity i czerwienie.

fototapety na szkle

oklejanie folią OWV

okleiny meblowe. Często zdarza się, że stare meble, często zupełnie dobre, nie pasują do nowej aranżacji biura. Możemy to zmienić. Agencja Reklamowa Artisco oferuje możliwość zmiany koloru całego mebla lub jego elementów jak również oklejanie mebli dowolna grafiką wymyśloną przez projektanta wnętrz.

Korzystamy z kilku baz profesjonalnych zdjęć, co daje naszym klientom możliwość wyboru fotografii czy wzoru z pośród kilku milionów posegregowanych tematycznie zdjęć.

Każdy klient ma również możliwość dostarczenia własnego zdjęcia lub Artisco wykona indywidualne, spersonalizowane zdjęcie, aby wnętrze cieszyło jeszcze bardziej.

By |2019-02-16T22:52:29+01:003 czerwca, 2018|Możliwość komentowania Fototapety została wyłączona