Tablice informacyjne – billboardy

Tablice informacyjne – billboardy

Jesteśmy producentem całej gamy tablic reklamowych. Tablice są zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym jak i gabarytowym. Projektowane są z uwzględnieniem obowiązujących norm, w tym z uwzględnieniem polskich norm obciążenia wiatrem PN-77 B-02011 dla I i II strefy wiatrowej. Produkowane są z wysokiej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Bryty zaginane są nowoczesną zaginarką numeryczną, co zapewnia całkowitą powtarzalność elementów i eliminuje powstawanie pofałdowań i nierówności.

Tablice naścienne są mocowane bezpośrednio do ściany lub na dystansach. Nie wymagają dodatkowej konstrukcji.
Tablice naścienne wykonujemy z ocynkowanych paneli, z ozdobna ramką zewnętrzną.

Tablice stałe : klasyczne tablice reklamowe, montowane do gruntu  w sposób trwały na fundamencie betonowym. Standardowo, tablice dostępne są w wersjach jednostronnych, dwustronnych i trójstronnych, posadowionych na jednym słupie lub dwóch nogach.

Tablice przenośne nie są trwale związane z gruntem. Billboardy  przestawne wyróżniają się tym, że ich montaż i demontaż jest bardzo szybki i łatwy do przeprowadzenia. Konstrukcja nośna zamiast osadzenia na fundamencie betonowym , spoczywa bezpośrednio na gruncie i obciążona jest bloczkami betonowymi.

By |2018-09-20T19:50:04+02:0028 maja, 2018|Możliwość komentowania Tablice informacyjne – billboardy została wyłączona