Strony internetowe

/Strony internetowe

Internet jest obecnie jednym z najważniejszych narzędzi w skutecznej reklamie.do skutecznego. Obecnie trudno wyobrazić sobie profesjonalną firmę bez serwisu www, czy braku mozliwości kontaktu przez e-mail. Handel w sieci podwaja się co rocznie, a brak sklepu internetowego wyklucza nas z tego rosnącego rynku. Przyszłość nalezy do internetu.
Strony internetowe
Wykonujemy profesjonalne strony internetowe www , w oparciu o najnowesze technologie. W tworzeniu stron internetowych bierze udział zespół doświadczonych grafików i web-developerów, dzięki czemu możemy zagwarantować szybki czas realizacji projektu i profesjonalne wykonanie. Zwracamy uwagę na czytelność i przejżystość strony internetowej oraz łatwą i intuicyjną nawigację, aby Państwa klienci w łatwy i szybki sposób mogli dotrzeć do interesujących ich informacji.
Sklepy internetowe
Oferujemy gotowe rozwiązania do natychmiastowej instalacji. Prosty panel administracyjny obsłuży kazdy Państwa pracownik, a maksymalna automatyzacja procesów zaoszczedzi mnóstwa czasu. Modułowa konstrukcja sklepu pozwala na dodanie potrzebnych elementów w dowolnym momencie.
Pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych
Wartość stron internetowych zależy w dużej mierze od możliwości znalezienia ich w najpopularnieszych wyszukiwarkach jak np. google. Pozycjonowanie polega na podniesieniu pozycji strony w wynikach wyszukiwania po określonych słowach kluczowych. Naszym klientom gwarantujemy osiągnięcie pozycji na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. U nas płacisz wyłacznie za wyniki (dopiero po uzyskaniu efektu)
Portale społecznościowe
Bądź blisko swoich klientów! Dzięki takim portalom jak Facebook, Twitter czy Google+ mogą Państwo w bezpośredni , szybki i bezpłatny sposób dotrzeć do swoich klientów z promocjami , nowościami czy wyprzedażami. Iośc uzytkowników tego typu portali gwałtownie rośnie, dzięki czemu grono osób do których możemy dotrzeć z naszą ofertą również rośnie. Dzięki urządzeniom mobilnym zakres oraz zasięg tego typu reklami robi sie nieograniczony. Dziś nie można już stać obok naszych klientów, trzeba być razem z nimi!
Poczta elektroniczna, Domeny, Hosting
Rejestrujemy domeny polskie i zagraniczne. Udostępniamy miejsce na profesjonalnym i stabilnym serwerze z obsługą baz danych. Utrzymujemy konta pocztowe naszych klientów .