Flagi i maszty flagowe

/Flagi i maszty flagowe

Flagi reklamowe
Wykonujemy flagi techniką sitodrukową oraz druku cyfrowego. Dzięki rozwojowi technologii druku flag, nastąpiło znaczne obniżenie kosztów produkcji flag, zwłaszcza pojedynczych ilości. Dlatego też, zakup nawet jednej flagi nie wiąże się już z dużym wydatkiem.
Oferujemy wykonanie flag reklamowych, państwowych, kościelnych, miejskich, sportowych we wszystkich możliwych rozmiarach, kolorystyce i ilości.
Flagi reklamowe w druku cyfrowym
Wysoka jakość już od 1 sztuki.
Oferujemy flagi reklamowe drukowane w technologii bezpośredniego druku oraz druku termosublimacyjnego. Każda flaga poddawana jest pełnemu procesowi technologicznemu wraz z utrwaleniem termicznym i chemicznym kolorów. Ostatnim etapem jest konfekcjonowanie. Druk cyfrowy przeznaczony jest głównie do druku flag w mniejszych nakładach produkcyjnych lub flag o skomplikowanych projektach graficznych.
Flagi reklamowe w technologii sitodruku
Najlepsza cena przy dużym nakładzie.
Sitodruk zwany również drukiem liniowym jest złożonym procesem druku flag. Poszczególne kolory nakładane są za pomocą specjalnie przygotowanych sit. Flagi w druku liniowym po przejściu procesu druku poddawane są również termicznemu i chemicznemu utrwaleniu kolorów a następnie konfekcjonowaniu. Sitodruk to przede wszystkim druk wielkonakładowy oraz projektów z grafiką wektorową.
Materiał flagowy
Dedykowane materiały flagowe gwarancją jakości i trwałości.
Do produkcji flag używamy tkanin oraz dzianin flagowych produkowanych z przeznaczeniem wyłącznie do druku flag. Najczęściej stosowane materiały flagowe mają gramaturę na poziomie 115 – 120 g/mkw, ale wykonujemy flagi również o gramaturze 135 a nawet 160 g/mkw. Materiały flagowe, które stosujemy do produkcji flag cechuje wysoka wytrzymałość na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych: słońca, wiatru, deszczu…
Kolorystyka
Nasycone kolory dzięki zastosowaniu oryginalmych barwników.
Aby kolorystyka flagi była zgodna z projektem, a kolory nasycone i trwałe używamy tylko sprawdzonych i markowych tuszy i barwników do druku flag. Trwałość i nasycenie kolorów uzyskujemy przez dodatkową obróbkę utrwalającą pod wpływem wysokiej temperatury oraz poprzez obróbkę chemiczną.
Konfekcjonowanie
Podwójne szwy gwarancją wytrzymałości.
Standardowo konfekcja flagi to tunel przeznaczony na ramię masztu, taśma wzmacniająca z plastikowymi białymi karabińczykami oraz podwójny wzmacniający szew na pozostałych bokach flagi. Flagi w mniejszych rozmiarach często wyposażone są w tunel na drzewiec lub linkę oraz obszycie podwójnym szwem.
Projekty graficzne
Projekty graficzne tworzymy na miejscu w naszym studiu projektowym lub przyjmujemy do druku gotowe projekty dostarczone przez klienta.
Maszty Flagowe
Oferujemy maszty flagowe aluminiowe, maszty flagowe z tworzywa, szeroki asortyment systemów montażowych i masztów flagowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Duże doświadczenie w branży reklamowej pozwala nam na udzielanie podpowiedzi przy wyborze odpowiednich elementów reklamy zewnętrznej do zapotrzebowania.